COACHING POMOŻE CI GDY:

Masz wrażenie, że utknąłeś, życie mija a ty zupełnie nad nim nie panujesz

Tkwisz w poczuciu: Nie mogę, nie dam rady, nie jestem wystarczająco dobry

Nie jesteś skuteczny w tym co robisz;

Brakuje Ci perspektyw;

Nie masz na nic czasu;

Masz już dość i chciał byś coś zmienić;

Chcesz poprawić relacje z innymi;

Nie wiesz, który wybór jest lepszy;

Nie potrafisz wytrwać w postanowieniach;

Czujesz, że coś Cię blokuje przed realizacją celów;

Chcesz przekształcić swoje marzenia w cele;

Chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz, jak to zrobić;

Chcesz zmienić przekonania, które ograniczają Twoje działania;

Niezadowolenie z życia czy z siebie to jeden z najczęściej spotykanych problemów, który przeradza się w depresję. Jest ona jednym z najgroźniejszych schorzeń cywilizacyjnych współczesnego świata. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) do 2020 roku depresja będzie drugą po niewydolności krążenia najczęściej diagnozowaną chorobą. Obecnie zaburzenia psychiczne dotykają bezpośrednio 121 milionów ludzi na całym świecie. W Polsce liczbę tę szacuje się na 1,5 mln osób.

Z POMOCĄ PRZYCHODZI COACHING

Coaching polega na wydobywaniu mocnych stron ludzi, pomaganiu im w omijaniu osobistych barier i ograniczeń, w celu osiągnięcia zamierzonych efektów, a także ułatwienia im bardziej efektywnego funkcjonowania w relacjach z innymi. Coaching koncentruje się na rozwiązaniu (a nie na poszukiwaniu przyczyn problemów), promując rozwój nowych strategii myślenia i działania.

A CO TO OZNACZA DLA CIEBIE

Przejmiesz kontrolę nad własnym życiem,
ustalisz konkretne cele,
zoptymalizujesz swoje działania,
podejmiesz trafne decyzje,
w pełni skorzystasz ze swoich naturalnych umiejętności,
staniesz się bardziej pewny siebie,
poprawisz relacje z innymi,
pokonasz własne bariery,
podejmiesz właściwe decyzje,
znajdziesz rozwiązanie problemów i wiele więcej

Coaching jest procesem pomagania drugiej osobie w dotarciu do jej szczytowych możliwości. Rozwija mocne strony i pomaga w pokonywaniu wewnętrznego oporu, a tym samym w przekraczaniu ograniczeń.

JAK TO DZIAŁA?

Coach poprzez zadawanie pytań oświetla Ci drogę, abyś mogł dostrzec i wybrać optymalną trasę dla siebie, by cieszyć się nową jakością życia.

Cenię sobie szczerość, więc powiem Ci, że nie zawsze jest łatwo. Podczas udzielania odpowiedzi, trzeba dużo myśleć, a bywa, że to boli... Na spotkaniach coachingowych pojawia się całe spektrum emocji – od smutku po radość, a nawet wściekłość. Ale warto żebyś wiedział, że jest to zupełnie normalne – coaching bowiem wydobywa na zewnątrz to, co przez lata było zamiatane pod dywan. Bardzo często wybuch emocji jest początkiem zmiany.

Coaching on-line oznacza, że możesz uczestniczyć w sesji coachingowej w dogodnym dla Ciebie terminie, będąc w dowolnym miejscu na świecie, chociażby we własnym domu, nie tracąc czasu, energii i pieniędzy na uciążliwe dojazdy. Spędzisz ze mną godzinę lub półtorej na odkrywaniu siebie i własnych możliwości, siedząc wygodnie w ulubionym fotelu.

Podsumowując, jeżeli chcesz polepszyć osiągane wyniki w pracy, usprawnić proces uczenia się i zwiększyć satysfakcję z dotychczasowego życia prywatnego, to coaching zdecydowanie jest dla Ciebie.

Zapraszam we wspólną podróż poza Twoje dotychczasowe granice!

COACHING ONLINE 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich Klientów prowadzę obecnie coaching przez Skype i telefon. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest to, że możemy spotkać się wirtualnie na Twoich warunkach.

Co to dla Ciebie znaczy? Oznacza to, że możesz uczestniczyć w sesji coachingowej w dogodnym dla Ciebie terminie, będąc w dowolnym miejscu na świecie, chociażby we własnym domu, nie tracąc czasu, energii i pieniędzy na uciążliwe dojazdy. Spędzisz ze mną godzinę lub półtorej na odkrywaniu siebie i własnych możliwości, siedząc wygodnie w ulubionym fotelu.

Czy widzisz już oczami wyobraźni, jak rozmawiamy? Ty otulony kocem popijasz pyszną kawę z ukochanego kubka, ja po drugiej stronie linii – zdeterminowana, aby Cię z tego fotela entuzjastycznie poderwać do czynu! Jak widzisz coaching w wersji online doskonale sprawdzi się również, jeśli masz małe dziecko i nie masz czasu na częste wyjścia z domu, oraz – gdy tak jak ja – jesteś po prostu obywatelem świata i jest Ci trudno umawiać się na spotkania zawsze w tym samym mieście lub państwie.

Prowadzone przeze mnie sesje online przez Skype lub telefon przynoszą takie same efekty, co bezpośrednie spotkania coachingowe i odbywają się z zachowaniem tych samych standardów ochrony prywatności i poufności.

Więc jeżeli chciałbyś lepiej poznać siebie nie opuszczając zarazem swojego ulubionego miejsca, w którym czujesz się najbezpieczniej, a internet lub telefon są dla Ciebie naturalnymi kanałami komunikacji, to zapraszam Cię na sesję coachingu online!

JAK BĘDZIE PRZEBIEGAŁA NASZA SESJA?

Tak samo jakby odbywała się podczas naszego osobistego spotkania– będę zadawała Ci odpowiednie pytania, aby pomóc Ci spojrzeć na siebie i swoje możliwości z zupełnie nowej perspektywy, z której lepiej je dostrzeżesz. Z tą jedyną różnicą, że nasza rozmowa będzie odbywała się za pośrednictwem internetu. Podczas sesji możemy nawiązać wideorozmowę i zobaczyć siebie dzięki kamerkom internetowym lub skorzystać jedynie z połączenia głosowego. Wybór formy pozostawiam Tobie – ważne żebyś czuł się komfortowo.

Od Ciebie zależy też temat rozmowy i cel, który chcesz osiągnąć. A moim zadaniem jest pomóc Ci ten cel zrealizować.  Wspólnie wyjdziemy daleko poza Twoje dotychczasowe granice. Przekonasz się, że jedynym, co stoi na drodze Twojego rozwoju jest wewnętrzny opór, który nie pozwala rozwinąć silnych stron tak, jakby mogły być rozwinięte. Ale nie przejmuj się tym, bo ja to zmienię! Czy jesteś na to gotowy?

OD CZEGO ZACZNIEMY?

Na początek zapraszam Cię na pierwszą bezpłatną konsultację coachingową, która potrwa około 20-30 minut. Nie będziemy na niej jeszcze rozwiązywać problemów czy realizować planu, ale pozwoli nam na poznanie się, doprecyzowanie oczekiwań oraz wyjaśnienie Twoich ewentualnych wątpliwości. Będzie to dla Ciebie również szansa, aby doświadczyć, czym w ogóle jest coaching, szczególnie jeżeli wcześniej nie miałeś jeszcze okazji się o tym przekonać. Następnie ustalimy w jakich obszarach chciałbyś pracować lub jakie problemy chciałbyś rozwiązać i zdecydujemy, czy coaching jest do tego najlepszą metodą, czy może warto poszukać innej formy wsparcia, jak mentoring, szkolenie czy porada psychologiczna.

KIEDY, GDZIE I ZA ILE?

  • Terminy spotkań coachingowych ustalamy indywidualnie. Podczas sesji możesz przebywać w dowolnym miejscu na świecie, gdyż będziemy porozumiewać się za pośrednictwem komunikatora Skype lub telefonu.
  • Cena godzinnego jednorazowego spotkania wynosi 250 zł (w pakietach sesje są tańsze).
  • Płacisz za spotkanie podczas rezerwacji, a wizytę możesz przełożyć bez konsekwencji finansowych do 4 godz. przed spotkaniem. Jeżeli nie zdążysz tego zrobić, nie ma możliwości wycofania wpłaty.
  • Zakładam, że nasza relacja jest oparta na wzajemnym szacunku, dlatego trzymamy się ustalonych terminów spotkań.
  • Jeżeli jesteś gotowy na zmianę, umów się korzystając z przycisku poniżej.

 

PROWADZĄCA ZAJĘCIA

Eliza Krzywańska - Coach ACC ICF, trener umiejętności miękkich, podróżnik, fotograf. Od ponad 10 lat specjalizuje się w filozofii zmiany i sukcesu. Od 5 lat mieszka w Szwecji, a na co dzień prowadzi sesje life coachingu, biznes coachingu oraz szkolenia z zakresu motywacji, pewności siebie, planowania i osiągania celów.

Jej misją jest wspieranie ludzi na drodze do osiągnięcia samoświadomości, spełnienia i realizacji celów. Wierzy głęboko, że każdy, kto zdecyduje się „zapłacić cenę” za swoje marzenia, osiągnie je.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych