Czy znasz uczucie bycia w niewłaściwym miejscu? Niby żyjesz swoim życiem, a jednak masz wrażenie, że ono nie jest Twoje. Grasz postać drugoplanową, zamiast być reżyserem i obsadzić siebie w roli głównej.

Recepta na spełnione życie, to kurs autorstwa Elizy Krzywańskiej pełen wiedzy i praktycznych ćwiczeń coachingowych, które zmienią Twoje życie.

Z wyborami w Twoim życiu bywa tak, że dokonujesz ich starając się dopasować do zastanej sytuacji, do oczekiwań innych, do zapożyczonych pragnień, nie odpowiadając sobie szczerze na pytanie: Czego tak naprawdę chcę, i w czym będę czuć się najlepiej? W konsekwencji tego porzucasz marzenia i latami wegetujesz czując się oszukany, niespełniony i niedoceniony. Jeżeli choć część tego tekstu wydaje Ci się znajoma, to przeczytaj tę stronę uważnie i zamów książkę.

 

Niezadowolenie z życia czy z siebie to jeden z najczęściej spotykanych problemów, który przeradza się w depresję. Jest ona jednym z najgroźniejszych schorzeń cywilizacyjnych współczesnego świata. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) do 2020 roku depresja będzie drugą po niewydolności krążenia najczęściej diagnozowaną chorobą. Obecnie zaburzenia psychiczne dotykają bezpośrednio 121 milionów ludzi na całym świecie. W Polsce liczbę tę szacuje się na 1,5 mln osób.

DZIĘKI RECEPCIE NA SPEŁNIONE  ŻYCIE ODPOWIESZ SOBIE NA TRZY KLUCZOWE PYTANIA:

1.

kim jestem?

2.

jak naprawdę chcę żyć?

3.

co chcę osiągnąć?

Czy masz wrażenie, że utknąłeś, życie mija, a Ty zupełnie nad nim nie panujesz?
Tkwisz w poczuciu: Nie mogę, nie dam rady, nie jestem wystarczająco dobry?
A może nie jesteś skuteczny w tym, co robisz?
Brakuje Ci perspektyw?
Masz już dość i chciałbyś coś zmienić?

Chcesz poprawić relacje z innymi?
Nie potrafisz wytrwać w postanowieniach?
Czujesz, że coś Cię blokuje przed realizacją celów?
Chcesz przekształcić swoje marzenia w rzeczywistość?
Chcesz zmienić przekonania, które ograniczają Twoje działania?

Przedstawiam Ci rozwiązanie w postaci Recepty na spełnione życie. Kurs zawarty w książce składa się z pełnej wiedzy teoretycznej i praktycznych ćwiczeń coachingowych, które odmienią Twoje życie

DZIĘKI KURSOWI

Określisz, gdzie obecnie się znajdujesz i to będzie Twój pierwszy świadomy krok do zmiany.

Wyruszysz w fascynującą podróż pełną odkryć! Dowiesz się, kim naprawdę jesteś i jak wielkie siły drzemią w Tobie.

Nauczysz się skutecznie kreować własne życie, dokładnie takie, jakiego pragniesz, aby czuć spełnienie i radość.

Przekonasz się, że potrafisz zrealizować każdy cel, który sobie wyznaczysz. A to oznacza, że nauczysz się spełniać swoje marzenia!

Zyskasz pewność siebie, o jaką nawet siebie nie podejrzewasz!

Dostrzeżesz mnóstwo nowych możliwości w swoim życiu prywatnym, zawodowym i otworzysz się na nie.

Odważysz się na przejęcie kontroli i zmianę swojego życia na lepsze!

KURS ZAWIERA

Rozdział 1 – Metoda Weryfikacji Teraźniejszości

• Ustalisz, gdzie jesteś. Umożliwi Ci to wytyczenie celu i drogi, którą chcesz do niego dojść.
• Przejmiesz odpowiedzialność, dzięki czemu odzyskasz sprawczość.
• Dowiesz się, jakie są Twoje prawdziwe wartości, co ułatwi Ci podejmowanie właściwych decyzji zgodnych z Twoim kręgosłupem moralnym.

Rozdział 2 – Formuła Nadawania Sensu Życiu

• Poznasz swoje prawdziwe potrzeby. Dzięki temu przestaniesz się rozpraszać i skoncentrujesz na tym, co naprawdę jest dla Ciebie ważne.
• Określisz, czym jest dla Ciebie sukces i spełnienie, a to umożliwi Ci wytyczenie własnej drogi.
• Odkryjesz swój fundamentalny cel – swoją misję. Kiedy poznasz swoje „dlaczego”, łatwo będzie Ci odnaleźć „jak”.

Rozdział 3 – Niezbędnik Akceleracji Sukcesu

• Odnajdziesz swoją naturalną motywację, dzięki czemu bez trudu będziesz robił to, na czym Ci zależy.
• Pozbędziesz się wymówek wstrzymujących Cię przed spełnianiem własnych marzeń.
• Zaczniesz kontrolować własne myśli, co zapewni Ci niezłomną pewność siebie.

Rozdział 4 – Matryca Skutecznego Planowania

• Nauczysz się skutecznie planować i osiągać wszystko, czego pragniesz.
• Znajdziesz wartości, które będą Cię motywować podczas całego procesu.
• Poznasz metody dzielenia swoich celów na mniejsze, aby były łatwe do osiągnięcia.

Rozdział 5 – Kod Osiągania Rezultatów

• Nabędziesz właściwą postawę, dzięki czemu nie będziesz sabotować swoich własnych działań zmierzających do osiągnięcia celu.
• Nauczysz się diagnozować sytuację oraz zmieniać to, co konieczne, aby osiągać założone cele.
• Zaczniesz budować nowe wspierające nawyki, a dzięki wizualizacji uruchomisz kreatywne pokłady swojego mózgu, co przyspieszy osiąganie Twoich pragnień.

POZNAJ TRZY POWODY, DLA KTÓRYCH TWÓJ ROZWÓJ ZE MNĄ BĘDZIE TAKI SKUTECZNY:

proces

Zaproponowana metoda to bardzo szczegółowo przemyślany i zaplanowany krok po kroku proces Twojej zmiany osobistej.

precyzja

Codzienne zaangażowanie w pracę z kursem zbuduje Twoje pozytywne nawyki i nauczy Cię precyzyjnego działania.

praktyka

Kurs zawiera 30 ćwiczeń, dzięki którym zdefiniujesz siebie na nowo, odnajdziesz sens życia i osiągniesz zamierzone cele.

DLACZEGO WŁAŚNIE ZE MNĄ?

Wiele lat temu sama byłam na początku tej drogi i czułam się zupełnie zagubiona. Do dziś pamiętam uczucie strachu, które towarzyszyło mi, gdy zostałam sama z półtorarocznym dzieckiem, a pracodawca uniemożliwił mi powrót do pracy po urlopie macierzyńskim... Szczęście pękło nagle, jak mydlana bańka i została po nim tylko plama... mokra od moich łez.

Dziś patrzę na ten czas jak na przełom w życiu. Dotarło do mnie, że to ja jestem jedyną osobą, która może odmienić moje własne życie, i że to pod sobą samą muszę budować solidne fundamenty, bo na całą resztę nie mam żadnego wpływu.

Tak rozpoczęłam poszukiwania siebie. I powiem Ci prawdę: zajęło mi to ponad dziesięć lat, z których każdy rok był lepszy od poprzedniego, a samo życie pełniejsze…

Kursy rozwojowe, które kiedyś pomogły mi odnaleźć własną drogę, otworzyły mi oczy na coś więcej, że chcę pomagać innym by odnaleźli siebie, swoją drogę, odrzucili bariery i rozwijali się tak, jak ja mam szczęście to robić! W ten sposób uświadomiłam sobie, co jest moją „misją” i na czym tak naprawdę chcę się skupić

Przez długie lata zgłębiałam tajniki rozwoju osobistego. Zostałam trenerem umiejętności miękkich oraz coachem ACC ICF. Zrealizowałam bardzo wiele kursów ukierunkowanych na kompetencje w zakresie komunikacji, motywacji, brandingu personalnego, planowania, przywództwa oraz technik sprzedaży. Ukończyłam również program „Mistrz coachingu” i otrzymałam jako coach międzynarodową licencję ACC ICF i nadal cały czas uczę się, rozwijam zdobytą wiedzą, a doświadczeniem i wiedzą z radością dzielę się z innymi.

Podczas wielu lat doświadczeń z kursami rozwoju osobistego wyodrębniłam najważniejszą wiedzę i najskuteczniejsze ćwiczenia tworząc w ten sposób unikalną formułę Recepty na spełnione życie, dzięki której po 5 tygodniach zaangażowanej pracy będziesz mógł cieszyć się pierwszymi, trwałymi efektami pełnego i radosnego życia, które uszyjesz na własna miarę.

Jeżeli jesteś gotów, aby się o tym przekonać, zamów książkę, a z radością zostanę Twoim przewodnikiem po rozwoju osobistym!

RECEPTA NA SPEŁNIONE  ŻYCIE - EBOOK PLUS PDF:

5 tygodni intensywnej pracy nad sobą

30 ćwiczeń praktycznych

Jeden dzień = wiedza + 1 ćwiczenie praktyczne

Przekonasz się, że potrafisz zrealizować każdy cel, który sobie wyznaczysz. A to oznacza, że nauczysz się spełniać swoje marzenia!

Przerobienie jednego tematu i wykonanie ćwiczenia zajmie Ci około 20-30 minut dziennie.

Bonus: Zamknięta grupa wsparcia na FB, na której masz do mnie dostęp, a ja z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania. Będziesz mógł skorzystać również ze wparcia osób, które są w grupie i tak, jak Ty rozpoczęły proces zmiany swojego życia.

RECEPTA NA SPEŁNIONE  ŻYCIE - KSIĄŻKA:

5 tygodni intensywnej pracy nad sobą

30 ćwiczeń praktycznych

Jeden dzień = wiedza + 1 ćwiczenie praktyczne

Przekonasz się, że potrafisz zrealizować każdy cel, który sobie wyznaczysz. A to oznacza, że nauczysz się spełniać swoje marzenia!

Przerobienie jednego tematu i wykonanie ćwiczenia zajmie Ci około 20-30 minut dziennie.

Bonus: Zamknięta grupa wsparcia na FB, na której masz do mnie dostęp, a ja z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania. Będziesz mógł skorzystać również ze wparcia osób, które są w grupie i tak, jak Ty rozpoczęły proces zmiany swojego życia.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych