Jestem blogerką, nie zawsze jednak tak było, mam duże doświadczenie w prowadzeniu różnych dużych projektów i w zarządzaniu personelem, mam też spore doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności w Polsce i w Szwecji.
Piszę o sobie i o swoim życiu codziennym, przez pryzmat rozwoju personalnego, kocham pomagać ludziom w odnajdowaniu siebie, jestem konkretna, trochę zwariowana, bardzo lojalna i nie znoszę jak się mi ściemnia. Ale to co najważniejsze w projekcie Findyoursel.pl to fakt, że to jest biznes i jest skierowany na zarabianie pieniędzy!
A Ty jako przyszły/a Online Ninja będziesz jednym z kluczowych elementów tego biznesu. To między innymi od Ciebie będzie zależało, czy projekt się sprzeda i czy sprzeda się tak dobrze, jak będziemy tego chcieli.
Potrzebuję osoby, która rozumie, że pomysł w biznesie jest NICZYM, jeśli nie generuje pieniędzy lub pośrednio nie prowadzi do tego.
Potrzebuję osoby, która chce w 100% zaangażować się w pracę, którą jej oferuję. To praca w pełnym wymiarze czasu (choć tak jak pisałam wcześniej, nie zamierzam rozliczać Cię z godzin Twojej pracy) więc jeśli masz swój biznes, prowadzisz bloga, fundację i jeszcze pracujesz na etacie, to na elisajohansson.com nie starczy już tutaj miejsca.

O CO CHODZI W TEJ PRACY

Projekty, które będą realizowane w 2019 roku to:

sprzedaż książki

kursy online

planery

wyzwania

sprzedaż fizycznych produktów

W RZECZYWISTOŚCI WYGLĄDA TO W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB:

Najpierw jest pomysł, później trzeba sprawdzić popyt na niego i ewentualnie dopasować do potrzeb rynku, dalej harmonogram produktu/książka, kurs/, potem zaczyna się realizacja (tworzenie treści, video i wszelkich materiałów koniecznych do danego produktu), promocja w postaci wyzwań, mailingu, reklam, fb i insta, oraz sprzedaż. Ale to nie koniec, po tym czas na opinie, wyciągnięcie wniosków, zaprojektowanie ewentualnych zmian i wdrożenie ich.
Do mnie należy tworzenie produktów i kontentu, natomiast do Ciebie będzie należało uniesienie całej promocji i sprzedaży, od strony silnika /projektowanie kampanii, treści, grafika, strony LP, połączenia z FB, Insta, www, mailingiem./ To Ty będziesz odpowiedzialny za wykonanie konkretnych reklam, grafik, LP, newsletterów itd., skonfigurowanie wszystkich opcji, połączenie, sprawdzenie bardzo dokładne na wszystkich możliwych urządzeniach i odpalenie kampanii.
Mam wykonany bardzo dokładny plan na nadchodzący rok i WSZYSTKO odbywa się zgodnie z tym planem. Wszystko zawsze ma być na czas. Jeżeli się coś wali to trzeba stanąć na głowie i znaleźć rozwiązanie, aby projekt wystartował zgodnie z terminem.
Moje przewodnie hasło to "0 wymówek, liczy się tylko efekt”
Swoją drogą - w czasie rekrutacji automatycznie odpadły wszystkie osoby, które jako rozwiązane przy problemach z Landing Page zaproponowały zmianę terminu rozpoczęcia kampanii.
Być może tak się dzieje w korporacjach. Ale nie Findyourself nie ma takiej opcji!

A TERAZ ZADANIE DLA CIEBIE

Pamiętasz jak powyżej pisałam, że jeszcze nie czas na naszą rozmowę?
Dlaczego?

Dlatego, że na tym etapie jest to niepotrzebne. Teraz potrzebuję się dowiedzieć, czy masz odpowiednie umiejętności i wiedzę do tego, by poprowadzić moje projekty. A nie ma lepszego sposobu na to niż sprawdzenie tego W PRAKTYCE.

W związku z tym chciałabym, żebyś wykonał/a dla mnie zadanie. BARDZO REALNE I PRAKTYCZNE w 100% dotyczące tego, czym się na co dzień w Findyourself zajmuję.
Jest to typ projektu, z którym będziesz mieć do czynienia na co dzień. Jeżeli wygrasz rekrutację, to będzie to Twoje pierwsze prawdziwe zadanie, dzięki czemu będziesz mieć łatwiejszy pierwszy miesiąc pracy.

Twoim zadaniem jest:

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU OD POCZĄTKU DO KOŃCA.

Twoje zadanie polega na zaprezentowaniu mi całej ścieżki kampanii, wraz z projektami wizualnymi i wszelkimi rozwiązaniami technicznymi. Dostałeś/aś właśnie gotowy projekt: Kurs "Recepta na spełnione życie" przejdź z nim całą ścieżkę reklamową, aż do zamknięcia sprzedaży i wysłania maila z podziękowaniem za zakup.

W czasie realizacji tego zadania weź pod uwagę specyfikę elisajohansson.com.
W większości będziesz korzystał/a z własnej wiedzy i umiejętności, ale jeżeli jest coś, co uważasz, że powinno być skonsultowane z innym zewnętrznym specjalistą to umieść tą informację w projekcie. /jak np. korektor, wydawnictwo, firma zajmująca się wysyłka i pakowaniem, firma, na której wisi strona, oraz ja/ wszystkie te osoby poza mną, są zewnętrznymi wykonawcami, więc mają różne projekty nie tylko mój.
Wszyscy pracujemy ZDALNIE i nie spotykamy się osobiście w czasie realizacji projektu. Komunikujemy się za pomocą komunikatorów i maili, czasem telefonu lub Skype.
Plan możesz przygotować w DOWOLNEJ FORMIE, weź jednak pod uwagę, że wszystko co teraz zrobisz, lub czego nie zrobisz, będzie brane pod uwagę przy ocenie Twojej kandydatury.
Mam oczywiście świadomość tego, że w tej chwili masz może zbyt mało informacji. Interesuje mnie jednak Twoje strategiczne i biznesowe myślenie. Interesuje mnie Twoja umiejętność poszukiwania wiedzy i rozwiązań. Aby ci ułatwić trochę, będziesz pracował na realnym produkcie, który obecnie jest w drukarni i zaraz ciepły będzie gotowy do sprzedaży „Recepta na spełnione życie” - dużo informacji o tym produkcie znajdziesz na stronie www.

CZAS NA WYKONANIE ZADANIA: czekam do 26 grudnia 2018.

Swoją pracę wyślij pod adres: info@elisajohansson.com

Każdy dokument, który mi wyślesz opisz swoim imieniem i nazwiskiem oraz adresem mailowym, pod którym mam się z Tobą kontaktować.

PROJEKT – do wykonania

Kampania promująca książkę Recepta na spełnione życie

Kampania i sprzedaż na styczeń 2019 roku /fb, insta, jako wyzwanie, reklama płatna, blogi, grupy itd. – Ty wybierasz opcje ja nic nie narzucam/
Jak widzisz nie podaję Ci za wielu szczegółów, bo chcę abyś zaproponował/a mi najlepszą Twoim zdaniem ścieżkę, do wypromowania książki w trakcie 30 dniowej kampanii.
Przy tworzeniu planu weź pod uwagę informacje, które znajdziesz na www.elisajohansson.com oraz przyjrzyj się jak tworzą takie kampanie najlepsi.
Przedstaw kompleksową kampanię, wraz z projektami, narzędziami i grupą docelową do której będziesz ją kierować.
Podaj również, przewidziane koszty, jeżeli takie uwzględnisz w projekcie.


Zrozumiem oczywiście jak stwierdzisz:” WARIATKA” mam się tyle napracować a nie wiadomo, czy się dostanę?
Jeżeli tak myślisz, to pewne jest, że nie jesteś osobą, której szukam, więc po prostu nie rób nic i nasze drogi się tu rozchodzą.
Jeśli jednak jesteś skłonny/a zainwestować ten czas w przekonanie mnie i siebie, że to praca Twoich marzeń, to może dodatkową zachętą dla Ciebie będzie to: Ja na przygotowanie 1 etapu rekrutacji poświęciłam 5 godzin (napisanie treści na stronę i przygotowanie ankiety, do tego zapłaciłam firmie która zbudowała dla mnie tą stronę rekrutacyjną). Potrzebowałam kilka dni roboczych na przeczytanie wszystkich ankiet i wyodrębnienie kandydatów, którzy w moim mniemaniu mają szansą na spełnienie oczekiwań dotyczących tego stanowiska. Jedną z tych osób jesteś TY. Na przygotowanie treści do tej strony, którą teraz czytasz poszło kolejne 3 godziny i kolejne pieniądze dla firmy, która ja dla mnie zrobiła. Ponad to zapłaciłam również za kampanie reklamową, abyś mógł/ła znaleźć to ogłoszenie w sieci. A teraz zostanie mi jeszcze przeczytanie x aplikacji/projektów. Kolejnych KILKA DNI PRACY.
Jak widzisz ja również inwestuję swój czas i energię w to, by znaleźć Ciebie!
Powodzenia i czekam na twój projekt

Eliza

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych