COACHING ONLINE - JAK TO DZIAŁA?

W XXI wieku bardzo lubię to, że na wiele sposobów mogę dopasować swoje działania do Was. Jeszcze dziesięć lat temu prowadziłabym zapewne tylko stacjonarne szkolenia i spotkania – w większości w aktualnym miejscu zamieszkania, i nie miałabym szansy poznać tylu wspaniałych osób z całego świata, które zechciały mi zaufać i wprowadzić w swoje dotychczasowe życie zmiany, z moją pomocą. Dziś komunikatory online ze względu na szybkość działania, łatwość dostępu i oczywiście naszą wzajemną wygodę, zdominowały tradycyjne sposoby komunikacji, również w świecie coachingu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich Klientów prowadzę obecnie coaching przez Skype i telefon. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest to, że możemy spotkać się wirtualnie na Twoich warunkach.

Co to dla Ciebie znaczy? Oznacza to, że możesz uczestniczyć w sesji coachingowej w dogodnym dla Ciebie terminie, będąc w dowolnym miejscu na świecie, chociażby we własnym domu, nie tracąc czasu, energii i pieniędzy na uciążliwe dojazdy. Spędzisz ze mną godzinę lub półtorej na odkrywaniu siebie i własnych możliwości, siedząc wygodnie w ulubionym fotelu.

Czy widzisz już oczami wyobraźni, jak rozmawiamy? Ty otulony kocem popijasz pyszną kawę z ukochanego kubka, ja po drugiej stronie linii – zdeterminowana, aby Cię z tego fotela entuzjastycznie poderwać do czynu! Jak widzisz coaching w wersji online doskonale sprawdzi się również, jeśli masz małe dziecko i nie masz czasu na częste wyjścia z domu, oraz – gdy tak jak ja – jesteś po prostu obywatelem świata i jest Ci trudno umawiać się na spotkania zawsze w tym samym mieście lub państwie.

Prowadzone przeze mnie sesje online przez Skype lub telefon przynoszą takie same efekty, co bezpośrednie spotkania coachingowe i odbywają się z zachowaniem tych samych standardów ochrony prywatności i poufności.

Więc jeżeli chciałbyś lepiej poznać siebie nie opuszczając zarazem swojego ulubionego miejsca, w którym czujesz się najbezpieczniej, a internet lub telefon są dla Ciebie naturalnymi kanałami komunikacji, to zapraszam Cię na sesję coachingu online!

Jak będzie przebiegała nasza sesja?

Tak samo jakby odbywała się podczas naszego osobistego spotkania– będę zadawała Ci odpowiednie pytania, aby pomóc Ci spojrzeć na siebie i swoje możliwości z zupełnie nowej perspektywy, z której lepiej je dostrzeżesz. Z tą jedyną różnicą, że nasza rozmowa będzie odbywała się za pośrednictwem internetu. Podczas sesji możemy nawiązać wideorozmowę i zobaczyć siebie dzięki kamerkom internetowym lub skorzystać jedynie z połączenia głosowego. Wybór formy pozostawiam Tobie – ważne żebyś czuł się komfortowo.

Od Ciebie zależy też temat rozmowy i cel, który chcesz osiągnąć. A moim zadaniem jest pomóc Ci ten cel zrealizować.  Wspólnie wyjdziemy daleko poza Twoje dotychczasowe granice. Przekonasz się, że jedynym, co stoi na drodze Twojego rozwoju jest wewnętrzny opór, który nie pozwala rozwinąć silnych stron tak, jakby mogły być rozwinięte. Ale nie przejmuj się tym, bo ja to zmienię! Czy jesteś na to gotowy?

Od czego zaczniemy?

Na początek zapraszam Cię na pierwszą bezpłatną konsultację coachingową, która potrwa około 20-30 minut. Nie będziemy na niej jeszcze rozwiązywać problemów czy realizować planu, ale pozwoli nam na poznanie się, doprecyzowanie oczekiwań oraz wyjaśnienie Twoich ewentualnych wątpliwości. Będzie to dla Ciebie również szansa, aby doświadczyć, czym w ogóle jest coaching, szczególnie jeżeli wcześniej nie miałeś jeszcze okazji się o tym przekonać. Następnie ustalimy w jakich obszarach chciałbyś pracować lub jakie problemy chciałbyś rozwiązać i zdecydujemy, czy coaching jest do tego najlepszą metodą, czy może warto poszukać innej formy wsparcia, jak mentoring, szkolenie czy porada psychologiczna.

Kiedy, gdzie i za ile? 

  • Terminy spotkań coachingowych ustalamy indywidualnie. Podczas sesji możesz przebywać w dowolnym miejscu na świecie, gdyż będziemy porozumiewać się za pośrednictwem komunikatora Skype lub telefonu.
  • Cena godzinnego spotkania wynosi 250 zł (to Ty decydujesz czy chcesz mieć godzinną czy półtoragodzinną sesję, możemy to później dowolnie modyfikować).
  • Płacisz za spotkanie podczas rezerwacji, a wizytę możesz przełożyć bez konsekwencji finansowych do 4 godz. przed spotkaniem. Jeżeli nie zdążysz tego zrobić, nie ma możliwości wycofania wpłaty.
  • Zakładam, że nasza relacja jest oparta na wzajemnym szacunku, dlatego trzymamy się ustalonych terminów spotkań.
  • Jeżeli jesteś gotowy na zmianę, umów się korzystając z przycisku poniżej.

 

Do usłyszenia!

 

Eliza Krzywańska - Coach ACC ICF, trener umiejętności miękkich, podróżnik, fotograf. Od ponad 10 lat specjalizuje się w filozofii zmiany i sukcesu. Od 5 lat mieszka w Szwecji, a na co dzień prowadzi sesje life coachingu, biznes coachingu oraz szkolenia z zakresu motywacji, pewności siebie, planowania oraz osiągania celów.

Jej misją jest wspieranie ludzi na drodze do osiągnięcia samoświadomości, spełnienia i realizacji celów. Wierzy głęboko, że każdy, kto zdecyduje się „zapłacić cenę” za swoje marzenia, osiągnie je.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych